• Outsourcing IT

  Jesteś niezadowolony z obsługi informatycznej...?
  Często zdarzają się awarie...? Ponosisz wysokie koszty...?

  Zapewnimy bezpieczne i stabilne środowisko pracy
  Twojego biznesu, jednocześnie optymalizując koszty.

  Zobacz więcej
 • Cloud Computing

  Czy wiesz ile kosztuje utrzymanie Twojej serwerowni...?
  (energia, chłodzenie, powierzchnia, obsługa techniczna)

  Przenosząc zasoby do naszej serwerowni znacząco zredukujesz koszty utrzymania infrastruktury uzyskując bezpieczne i elastyczne środowisko, dostępne z każdej lokalizacji.

  Zobacz więcej
 • Materiały eksploatacyjne do urządzeń drukujących

  Ponosisz wysokie koszty druku...?
  Zawiodłeś się na kiepskich zamiennikach...?

  Dostarczymy najwyższej jakości materiały eksploatacyjne
  z gwarancją, w bardzo dobrych cenach.

  Zobacz więcej
 • Odzyskiwanie danych

  Awaria dysku...? Uszkodzone pliki...? Utracone dane...?

  Odzyskamy Twoje dane, niezależnie od rodzaju
  uszkodzenia (powódź, pożar, sabotaż).

  Zobacz więcej
 • Bezpieczne miejsce dla Twojego serwera

  Czy wiesz ile można zaoszczędzić powierzając swoje zasoby
  profesjonalnej firmie...?

  Zadbaj o stabilność i bezpieczeństwo swoich systemów poprzez
  wirtualizację lub kolokację i ciesz się z oszczędności.

  Zobacz więcej

O firmie

Najtrafniej nasze podejście, którym kierujemy się w pracy opisują słowa Konfucjusza:

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu”

Laptop wieżowce ICT-PARTNERFirma ICT-PARTNER istnieje na rynku od 2006 roku i oferuje rozwiązania niezbędne do zbudowania wydajnej, niezawodnej i bezpiecznej infrastruktury teleinformatycznej.

Nasza oferta obejmuje usługi informatyczne doradcze, projektowe, a także kompleksowe wdrożenia w obszarze infrastruktury teleinformatycznej, tj. od zintegrowanych systemów sieciowych poprzez dostawę i instalację sprzętu teleinformatycznego, aż po kompleksowe systemy zarządzania i bezpieczeństwa. Oferujemy rozwiązania i produkty światowych liderów sektora ICT takich jak APC, Cisco Systems, DELL, HP, IBM, Microsoft itd. Dysponujemy bogatym doświadczeniem technologicznym i organizacyjnym umożliwiającym dostarczanie zaawansowanych i sprawdzonych rozwiązań w zakresie informatyki i telekomunikacji, a także realizację złożonych projektów dla najbardziej wymagających klientów.

O wartości firmy stanowi jej zespół – nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy swoje wieloletnie doświadczenie zdobywali przy realizacji projektów zarówno dla międzynarodowych korporacji, firm sektora SMB, a także administracji publicznej. Naszych specjalistów można traktować jako uzupełnienie własnego zespołu klienta. Nasze kompetencje potwierdza wiele certyfikatów światowych dostawców rozwiązań IT.

Systematycznie podnosimy nasze kwalifikacje wraz z dynamicznym rozwojem nowych technologii. Aktywnie uczestniczymy w większości konferencji i szkoleń poświęconych rozwojowi nowych technologii organizowanych zarówno w Polsce jak i innych krajach. We wszystkich obszarach naszej działalności skupiamy się na analizie, ocenie i prognozowaniu przyszłych trendów branży IT zarówno pod kątem technicznym jak i biznesowym.

Usługi świadczone przez firmę ICT-PARTNER opierają się na najlepszych praktykach w zakresie zarządzania usługami IT zebranymi w postaci biblioteki najlepszych praktyk ITIL, co stanowi gwarancję skutecznego i efektywnego zarządzania infrastrukturą klienta na najwyższym, korporacyjnym poziomie.

Korzyści wynikające ze współpracy z ICT-PARTNER

 • Zaoszczędzisz na kosztach związanych z zatrudnieniem własnego personelu technicznego / informatyków (pensja, szkolenia, urlopy, zwolnienia itd.),
 • Zaoszczędzisz na kosztach związanych z utrzymywaniem własnej serwerowni (koszty dzierżawy powierzchni, koszty energii elektrycznej związanej z zasilaniem sprzętu, chłodzeniem itd.),
 • Zaoszczędzisz na kosztach związanych z drukowaniem dokumentów (kontrola ilości wydruków, materiały eksploatacyjne, serwis sprzętu),
 • Zyskasz bezpieczeństwo i stabilne środowisko dla Twojego biznesu (profesjonalna opieka techniczna dostępna 24h na dobę),